top of page

ATÖLYELER

ACRO YOGA ATÖLYESİ

Melike Göküstün ve Musab Kendirci

7 Haziran | 12:00

E1 ÖNÜ ÇİMLER

7C54ED89-DB3E-47D0-8718-E2C1A0666E08 2_edited.png
Black Background_edited.jpg

Yoga ve akrobasinin iç içe geçtiği, esnekliğin ve iletişimin geliştiği bu atölyede, iç dünyamıza ve bedenlerimize temas edeceğimiz bir yolculuğa çıkıyoruz. Ruh, beden ve zihin birlikteliğini oyunsu bir pratikle deneyimleyeceğimiz atölyeye, içinde rahatça hareket edebileceğiniz kıyafetlerle gelmeniz tavsiye edilir.

Black Background_edited.jpg

Jazz Funk Dans Atölyesi, Hip Hop, Jazz ve Waacking dans stillerinden öğeler alınarak hazırlanmış koreografi aracılığı ile güçlü, enerjik ve parlayan benliğinizi harekete geçirecek. İçinde rahatça hareket edebildiğiniz kıyafetlerle gelmeniz tavsiye edilir. Atölye herkesin katılımına açık olup kontenjan sınırlıdır.

JAZZ FUNK

DANS ATÖLYESİ 

Tolga Cuğ

7 Haziran | 16:30

E-4 301 WHITE STUDIO

db3d12ed-09a1-47ef-9cfd-630c77c86d20.JPG

HAREKETTEN

OYUNCULUĞA

ATÖLYESİ

Ada Özsar

8 Haziran | 12:00

E-4 302 BLACK STUDIO

Ada.JPG
Black Background_edited.jpg

Beden, mekan ve partner farkındalığı oluşturmayı hedeflediğimiz bu atölyede, önyargılardan ve soyut engellerden çeşitli duyusal pratiklerle sıyrılacağız. Bolca hareket ettiğimiz bu deneyimin sonucunda tüm katılımcıların ürettikleri biricik ve ana has performanslar bir araya gelerek bir bütünü oluşturacak. İçinde rahatça hareket edebildiğiniz kıyafetlerle gelmeniz tavsiye edilir. Atölye herkesin katılımına açık olup kontenjan sınırlıdır.

Black Background_edited.jpg

Bedenlerimizin çevreleriyle kurdukları temasları bir mercek altına alacak ve deneyimletecek olan bu atölyede hem teorik hem de pratik bir doyuma ulaşacağız. Bulunduğumuz çevredeki doğa ile etkileşime geçecek ve bizlerde uyandırdıklarını renkler ve şekillerle ifade edeceğiz. Ellerinizi kirletmekten korkmamanız tavsiye edilir!

DOĞA İLE TEMAS:

DIŞAVURUMCU

SANAT ATÖLYESİ

Aylin Vartanyan

8 Haziran | 16:00

CAFFE NERO YANI ÇİMLER

Ekran Resmi 2022-05-25 19.03_edited.jpg

9 Haziran | 12:30

E-4 302 BLACK STUDIO

CONTACT

IMPROVISATION

JAM

Talin Büyükkürkciyan

52174_cover.jpeg
Black Background_edited.jpg

‘Contact Jam’, kontakt yapan dansçıların bir araya gelip özgürce birbirleriyle dans ettikleri, partner değiştirip her partnerde farklı bir dansı deneyimledikleri bir doğaçlama alanıdır. Bu atölyede yumuşak fakat güçlü, güven dolu fakat tedbirli olmayı öğrenecek, bedenin doğru tonunu bularak dans edeceğiz. Bu dans formunda kadın ve erkek rolleri yok, herkes eşit. Atölyenin son saati doğaçlama müzik eşliğinde Contact Jam yapılacak, özgürce dans edilecektir. İçinde rahatça hareket edebildiğiniz kıyafetlerle gelmeniz tavsiye edilir.

bottom of page